Referencje

Urząd Miejski w Namysłowie

Korzystanie z Elektronicznej Giełdy Kapitału jest godne polecenia, gdyż daje możliwość lokowania wolnych środków finansowych na korzystniejszych zasadach niż standardowe oprocentowanie. Pozwala to na uzyskiwanie dodatkowych dochodów w sposób przejrzysty, zgodny z obowiązującymi przepisami prawa oraz w profesjonalny sposób.

czytaj więcej »

Mateusz Morawiecki - Wiceprezes Rady Ministrów/Minister Rozwoju i Finasów

Szczególnie cieszę się z tego, że Państwa inicjatywa, poprzez innowacyjność w dziedzinie finansów (w najlepszym znaczeniu) przyczynia się do lepszego zarządzania środkami należącymi do samorządów – nie ma bowiem zdrowych finansów państwa bez zdrowych finansów samorządów.

czytaj więcej »

Gmina Godziesze Wielkie

Cechy takie jak niski koszt, prosta obsługa, oszczędności w czasie oraz transparentność prowadzonych transakcji, sprzyjają wystawieniu pozytywnej oceny i poleceniu Elektronicznej Giełdy Kapitału jako godnego partnera biznesowego.

czytaj więcej »

Urząd Miasta Józefów

Transakcje zawierane przy pomocy tej platformy przynoszą naszej gminie znaczne korzyści, większe niż gdybyśmy lokowali nasze środki w tradycyjny sposób.

czytaj więcej »

Gmina Lipnica

Jest to prosta, przejrzysta, godna zaufania platforma. EGK daje możliwość w łatwy, szybki i sprawny sposób ulokować nadwyżki finansowe.

czytaj więcej »

Urząd Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski

Łączy inwestorów dysponujących wolnymi środkami pieniężnymi z instytucjami rynku finansowego oferujące najkorzystniejsze i bezpieczne instrumenty pomnażania kapitału.

czytaj więcej »

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Południe” we Włocławku

Tworzenie lokat terminowych przy wykorzystaniu zaproponowanego przez Giełdę Kapitału narzędzia elektronicznego jest proste i nie zajmuje dużo czasu. Na szczególną uwagę zasługuje pełna profesjonalizmu obsługa klienta, która zawsze dąży z pomocą w niezwykle życzliwy sposób.

czytaj więcej »

Urząd Gminy Kowalewo Pomorskie

Polecamy rozpoczęcie współpracy z Elektroniczną Giełdą Kapitału jako solidnym partnerem biznesowym. Elektroniczna Giełda Kapitału stanowi platformę godną zaufania, zapewniając bezpieczeństwo nie tylko bankom, ale również inwestorom. Dzięki niej mamy możliwość lokowania wolnych środków finansowych, a co za tym idzie uzyskiwania korzyści. Na szczególną uwagę zasługuje pełna profesjonalizmu obsługa klienta, która zawsze dąży z pomocą w niezwykle życzliwy sposób.

czytaj więcej »

Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Elektroniczna Giełda Kapitału to nowoczesny instrument zarządzania środkami pieniężnymi w naszej Spółdzielni. Korzystanie z jej usług pozwala nam na lokowanie wolnych środków pieniężnych na bardzo korzystnych warunkach. Współpraca układa się bardzo dobrze, doceniamy profesjonalizm obsługi, jak również solidność i wiarygodność Giełdy.

czytaj więcej »

Urząd Gminy Dobra

Pragniemy wyrazić opinię pozytywną o oferowanym produkcie, który okazał się innowacyjny, przyjazny, transparentny i niezwykle prosty w obsłudze. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędziliśmy cenny czas pracowników, który teraz może być wykorzystany w innych dziedzinach naszej działalności. Chcielibyśmy potwierdzić, że podjęcie współpracy z Elektroniczną Giełdą Kapitału w 2015 roku okazał się wyborem trafnym.

czytaj więcej »

Urząd Gminy Krzemieniewo

Gmina Krzemieniewo pozytywnie ocenia współpracę z Elektroniczną Giełdą Kapitału. Tworzenie lokat terminowych przy wykorzystaniu zaproponowanego przez Giełdę Kapitału narzędzia elektronicznego jest proste i nie zajmuje dużo czasu… Dzięki lokatom tworzonym na Elektronicznej Giełdzie Kapitału pozyskaliśmy do budżetu odsetki w wysokości znacznie wyższej niż w przypadku tworzenia lokat w sposób tradycyjny.

czytaj więcej »

Urząd Miasta i Gminy Gniew

Z pełnym przekonaniem i zaufaniem polecamy portal aukcyjny Elektroniczna Giełda Kapitału jako solidnego i godnego partnera biznesowego. Korzystanie z platformy jest niezwykle proste i bezpieczne, a zawierane transakcje przynoszą naszej gminie znaczne korzyści finansowe poprzez uzyskiwanie najlepszej oferty bankowej.

czytaj więcej »

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jedność w Bydgoszczy

Spółdzielnia uczestniczy aktywnie w działalności Giełdy od początku 2015 roku. Transakcje zawierane za pośrednictwem aukcji giełdowych przyniosły nam już w minionym półroczu wymierne korzyści finansowe. Doceniamy profesjonalizm obsługi, jak też solidność i wiarygodność Giełdy…

czytaj więcej »

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu

Z usług Elektronicznej Giełdy Kapitału korzystamy od końca sierpnia 2013 roku. Współpraca układa się bardzo dobrze, a korzystanie z jej usług pozwala nam na lokowanie wolnych środków na bardzo korzystnych warunkach.

czytaj więcej »


Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pomóż Sam Sobie w Świeciu

Po zapoznaniu się z ofertą Elektronicznej Giełdy Kapitału pragnę wyrazić jak najbardziej pozytywną opinię na temat tego innowacyjnego na polskim rynku produktu, który nie tylko wpisuje się w kierunek rozwoju polskiego sektora bankowego, lecz także stanowi doskonały przykład możliwości efektywnego wykorzystania narzędzi IT w codziennym życiu gospodarczym.

czytaj więcej »


Starostwo Powiatowe w Wągrowcu

Powiat Wągrowiecki rekomenduje Elektroniczną Giełdę Kapitału jako godnego polecenia partnera biznesowego. Platforma Elektroniczna Giełda Kapitału jest jedynym dostępnym na rynku narzędziem pozwalającym na maksymalizację dochodów z lokat. Wystawienie pozytywnej oceny sprzyja również niski koszt, uzyskana oszczędność czasu, łatwa obsługa oraz transparentność prowadzonych transakcji.

czytaj więcej »

SPW S.C., Tomasz Wachowiak

Zasady działania Giełdy są transparentne, niezwykle proste i przejrzyste, niewymagające od użytkownika żadnego przygotowania. Obsługa klienta przez zespół Elektronicznej Giełdy Kapitału jest życzliwa i jednocześnie niezwykle profesjonalna. System jest bezpieczny, a jego użytkowanie istotnie wspiera pracę działu administracyjnego w naszej firmie.

czytaj więcej »

PPHU OCD Andrzej Ilnicki

Współpracę z Elektroniczną Giełdą Kapitału firma moja rozpoczęła w 2013 roku. Czynnikiem decydującym była ciekawa oferta na czasowe zagospodarowanie nadwyżek kapitałowych, przejrzyste i rzetelne przedstawienie formy współpracy i jasne kryteria rozliczeń. Widzę duże szanse na poszerzenie tej obiecującej współpracy…

czytaj więcej »

BIZ BANK (FM Bank PBP S.A.)

Współpraca po stronie EGK od początku charakteryzowała się profesjonalizmem, innowacyjnością rozwiązań i pełnym zaangażowaniem. Wyróżnikiem Firmy jest fakt, iż jej pracownicy, a w tym obsługa Klienta jest kompetentna, dyspozycyjna i zawsze przyjaźnie nastawiona. Elektroniczna Giełda Kapitału okazała się solidnym i godnym zaufania partnerem w biznesie.

czytaj więcej »

Bank Spółdzielczy Duszniki

Rekomendujemy Centrum Rozwoju Kapitału Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera biznesowego świadczącego swoje usługi w sposób rzetelny oraz profesjonalny. Portal aukcyjny jakim jest Elektroniczna Giełda Kapitału stanowi jeden z alternatywnych kanałów pozyskania przez Bank Spółdzielczy Duszniki środków finansowych. Jednocześnie portal aukcyjny stanowi dla Banku źródło informacji o aktualnej cenie pieniądza na rynku finansowym.

czytaj więcej »

Centrum Prawa Bankowego i Informacji prowadzone przez Związek Banków Polskich

Pragnę wyrazić pozytywną opinię na temat dotychczasowej współpracy z firmą Centrum Rozwoju Kapitału Sp. z o.o. Z perspektywy Banków Elektroniczna Giełda Kapitału jest narzędziem wykorzystującą zasady zdrowej konkurencyjności umożliwiającym bez kosztowe nawiązanie współpracy z zamożnymi klientami. Ponadto może być wykorzystana jako element zarządzania płynnością finansową oraz wspomóc kontrolę i utrzymanie progów płynnościowych. Oceniamy to rozwiązanie jako przykład jednego z najnowocześniejszych zastosowań technologicznych wspierających rozwój rynku kapitałowego w Polsce.

czytaj więcej »